Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Jasmijn v.d. Oever flikt het gewoon weer en gaat een ronde verder bij de KNVB selectie MO11

Wij hadden u al eerder laten weten dat Jasmijn uit de JO11.2 voor een 2e keer was uitgenodigd voor een activiteit bij de KNVB. Op 3 april jl. heeft zij meegedaan aan een 2e selectie dag in Waddinxveen bij “Jeugdplan Nederland” en ook nu zijn de voetbalkwaliteiten van Jasmijn niet onopgemerkt gebleven bij de trainers en scouts van de KNVB.
 
Jasmijn is namelijk opnieuw, voor de 3e keer, uitgenodigd voor een activiteit met de KNVB groep meiden onder 11 jaar. De lijst met deelnemers is een stuk ingekort en samen met een meisje van VVSB vertegenwoordigen zij samen de Bollenstreekclubs op 15 mei in Waddinxveen.
 
Jasmijn, heel veel plezier en succes en uiteraard blijven wij je volgen!
 
Met sportieve groet,
TC Jeugd 
vv S.J.C.