Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Jasmijn v.d. Oever presteert fantastisch en is opnieuw uitgenodigd voor JPN

Op 15 mei heeft Jasmijn uit de JO11.2 zich in Waddinxveen tijdens een voetbalactiviteit van haar beste kant laten zien want opnieuw is zij, met een select groepje leeftijdsgenoten, uitgenodigd voor een voetbalactiviteit bij JPN (Jeugdplan Nederland), eind juni. 

Trots, dat zijn wij op de prestaties die zij heeft laten zien tijdens haar “road trip” bij de KNVB. Wij zijn zeer benieuwd waar dit succesavontuur voor Jasmijn zal eindigen maar voor S.J.C. is het nu al geslaagd! We wensen je veel plezier en succes en we blijven je volgen. 

Met sportieve groet,

TC Jeugd