Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Jeugdvoorzitter gezocht!

Helaas heeft Bram Halters besloten om na 1,5 jaar zijn taak als Jeugdvoorzitter neer te leggen. De voornaamste reden hiervoor is dat het bekleden van meerdere functies binnen SJC lastig te combineren is. Bram zijn “hart” ligt op het veld, en gaat/blijft zich dan ook het komende seizoen volledig richten op de JO12. Met als ultieme doel: (de jeugd van) SJC het Divisie voetbal in te loodsen. Het bestuur gaat uiteraard op zoek naar een geschikte nieuwe kandidaat voor deze functie.

Wij danken Bram voor zijn tomeloze inzet, wat onder andere geresulteerd heeft in een ijzersterke jeugdcommissie bestaande uit: Geraldine van der Deijl (nieuwe leden en werving), Carola Vogelaar (jeugd evenementen), Harry Dons (secretaris, scheidsrechterszaken), Roeljan Buijs (communicatie), Alexander Alexandropolous (vrijwillgerszaken), Marcel Pex (meisjesvoetbal), Raymond Salman ( toernooien en oefenwedstrijden), Wichard Verlaan (TC) en Rob Brussee (sponsoring en commercie). De toestroom van vele nieuwe jeugdleden, en de kwalitatieve ontwikkeling van de hele SJC jeugdopleiding.

Bestuur v.v. SJC

PS mocht je interesse hebben in de vacature neem dan contact op met een van de Bestuursleden, of jeugdcommissieleden.