Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

JO9-1 en 2 getrakteerd op speciale training

Maandag 1 maart werden de spelers en speelsters van de JO9-1 en 2 getrakteerd op een  (bootcamp)training verzorgd door Jordy Groot.

Jordy is personal trainer bij Jor-Training, maar ook al jarenlang een vertrouwd gezicht in het eerste elftal van SJC en meermaals verkozen tot speler van het jaar. Jordy staat inmiddels symbool voor het SJC clubbeleid en draagt wekelijks zijn steentje bij om de allerjongste spelers en speelsters (4 t/m 6 jaar) binnen de jeugdopleiding een mooie start bij SJC te laten maken. 

Voorafgaand aan deze speciale training waren de kinderen enigszins gespannen, maar de spanning maakte al heel snel plaats voor enthousiasme, plezier en gedrevenheid. De JO9-1 en 2 zijn weer een mooie SJC herinnering rijker. 

De jongens en meiden gingen maandagavond, moe van alle inspanningen, extra vroeg naar bed. Waarschijnlijk zullen ze dromen van hun debuut voor SJC 1 met volle tribunes!