Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

kantine en corona vanaf 25 september

Het Sportbedrijf heeft namens de Gemeente Noordwijk voor de kantine van sportverenigingen het volgende advies gegeven:

De nu opgestelde richtlijnen maken onderscheid tussen 1. horeca (waar mensen bedient, dan wel zittend eten en drinken nuttigen) en 2. (sport) kantine (waar mensen afhalen, dan wel staand eten en drinken nuttigen). Om het voor verenigingen enigszins werkbaar te houden, adviseren wij in geval dit uitvoerbaar is, om de in kantine de krukken en stoelen weg te halen zodat mensen alleen staand gefaciliteerd kunnen worden, hiermee is het niet noodzakelijk om bezoekers te controleren op een coronatoegangsbewijs.

In de kantine van SJC zijn dan ook alle stoelen en barkrukken weggehaald  
 
Dit betekent dus dat men zonder coronatoegangsbewijs gebruik kan maken van alle andere faciliteiten in het clubhuis

bestuur SJC