Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

ko sing balsponsor sjc - afc'34

De balsponsor voor de wedstrijd SJC - AFC'34 uit Alkmaar op zaterdag 28 oktober is restaurant Ko Sing. Al ruim 30 jaar gevestigd in het centrum van Noordwijk en simpelweg niet meer weg te denken uit Noordwijk en omstreken! Al vanaf 1987 kenmerkt restaurant Ko Sing zich door gezelligheid gelegen in de oude kern van Noordwijk-binnen alwaar het goed verblijven is voor een avondje uit met familie en/of (zaken) vrienden. 
‚Äč
Restaurant Ko Sing biedt een ruime keus aan Aziatische specialiteiten. Kijk hier eens rustig rond om onze afhaalprijslijst, maandaanbiedingen en andere menu’s te bekijken. Om te dineren ben je bij ons aan het juiste adres, maar een maaltijd afhalen is tevens een optie. Daarnaast verzorgen wij ook catering aan huis of bedrijf. Ideaal voor partijen en feesten.