Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

kruispunt Gooweg vertraging werkzaamheden

De werkzaamheden aan de kruising Gooweg / Van Berckelweg lopen helaas vertraging op. We hebben op dit moment te maken met koude nachten en regen. Daardoor kan de aannemer de asfalteringswerkzaamheden niet uitvoeren. De kruising gaat daardoor later open.
 
Droog weer nodig
De werkzaamheden kunnen uitsluitend bij droog weer plaatsvinden. Voor het aanbrengen van het asfalt moet het wegdek namelijk droog zijn. Ook voor het aanbrengen van de belijning is het belangrijk dat het asfalt droog is.
 
Werkzaamheden aankomend weekend
De weersverwachting voor zaterdag en zondag zijn nog niet zo goed dat er geasfalteerd kan worden. Dit heeft te maken met de temperaturen.
Helaas moeten wij de werkzaamheden verschuiven naar maandag 11 april en dinsdag 12 april. Op woensdag 13 april zal de nieuwe verkeersregelinstallatie getest worden en kan de kruising in de loop van de dag weer open.
 
Ook  deze planning is onder voorbehoud en blijft afhankelijk van de weersomstandigheden.
 
Wij begrijpen dat de afsluiting overlast kan geven, wij vragen uw begrip hiervoor.

gemeente Noordwijk