Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Mega Fun Party op 13 juni

SJC MEGA FUN PARTY 2021 – 13 JUNI – VV SJC

VOOR DE UKKIES, DE TOPPERS  EN DE JO-10/11 & MO-10/11  & JO-12/JO-13 & MO-13

AAAAAHHHH, DE SJC MEGA FUN PARTY!!!!! HET EINDE VAN HET SEIZOEN KOMT BIJNA IN ZICHT, AL ZIJN ER NOG VEEL LEUKE WEDSTRIJDEN TE SPELEN! MOOIE REDEN OM ALVAST EEN HELE VETTE KNALFUIF TE MAKEN! ZET SNEL IN DE AGENDA! 13 JUNI KNALT DE JEUGD VAN SJC DOOR HET GELUID, JUMPEN WE OP DE GROOTSTE SPRINGKUSSENS EN NOG VELE ANDERE ACTIVITEITEN: WE MAKEN ER 1 HEEL GROOT FEEST VAN.

Wil jij er nou ook bij zijn? Schrijf je dan nu gelijk snel in! De eigen bijdrage van dit geweldige feestje is maar 15 euro en de Ukkies en de Toppers mogen gewoon gratis langskomen. We hebben zoals bij elk groot feest genoeg te eten en te drinken. Ouders/verzorgers mogen helaas niet komen, maar wees gerust, op de aangegeven tijden kunt u uw kind moe en voldaan ophalen bij de poort van SJC. De SJC MEGA FUN PARTY is alleen toegankelijk voor leden.

Klik voor inschrijven en verdere informatie :  SJC MEGA FUN PARTY 2021 – SJC Jeugdopleiding