Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Melvin van Stijn nieuwe Coördinator Onderbouw

SJC is verheugd dat de TC Jeugd vanaf komend seizoen wordt versterkt met Melvin van Stijn in de functie van Coördinator Onderbouw.
 
Melvin voetbalde in het recent verleden 3 seizoenen in SJC 1 en is sindsdien nog wekelijks te vinden op onze velden als coördinator - namens Voetbalacademie Play2Improve - van de  trainingen voor onze breedteteams in de onderbouw.
 
Vanaf komend seizoen start Melvin, die in het bezit in van UEFA-C én verder wil doorleren en -groeien, nu als Coördinator Onderbouw namens SJC.
 
SJC waar Strijd, Passie en Vriendschap de belangrijkste wapens zijn is Melvin die een zwartwit hart heeft op het lijf geschreven.
'Met Melvin maken we opnieuw een stap vooruit in de doorontwikkeling van onze groeiende én bloeiende jeugdafdeling waar prestaties en plezier altijd hand in hand gaan', aldus Hoofd Jeugdopleiding Alexander van Vliet.