Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Mijmeringen van de voorzitter, deel 10

Mocht je nou denken, dat het brein van de voorzitter niet meer aan mijmeringen doet, dan moet ik je teleurstellen.Natuurlijk ging dat brein van mij de afgelopen weken alle kanten op, maar hield ’t zich meer bezig met de Bourgondische mogelijkheden in het leven, dan met voetbal. Zal ook wel iets met vakantie te maken hebben.
Bourgondisch zit een beetje in het bloed en gelukkig heb ik een partner/vrouw, Hanny, die daar ook een beetje last van heeft. En als het dan vakantie is, komen er eerder restaurants, meester-koks, Michelin-sterren en lekkernijen op tussen de oren, dan voetbal. Ja, ik beken, edelachtbare..!!
Inmiddels begint de WVDD (Waan Van De Dag) weer de overhand te krijgen en eist voetbal ook weer een plekkie “tussen-de-oren”. En er is in de afgelopen weken heel, heel veel gedaan om de strijd aan te kunnen gaan tegen onze belangrijkste tegenstander van dit moment: CORONA.

Lees hier verder, voor het hele verslag!
Belangrijke coronamaatregelen kunt u hier teruglezen.