Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Nederlands kampioenschap MO 15!

Aanstaande zaterdag staat er voor de meiden onder 15 van SJC een belangrijk en mooi eindtoernooi op het programma. Dit team bestaande uit speelsters van vier verschillende elftallen van de meidenafdeling heeft eerder dit seizoen het districtskampioenschap weten te winnen waardoor een ticket werd bemachtigd voor het Nederlands kampioenschap bij SHO in Oud-Beijerland. 
 
Dit team onder leiding van Kees de Haas, Jeroen den Hollander, Kees Brouwer en Ted Bader zal dus zaterdag 17 juni per bus om 08:15 afreizen naar SHO. De bus wordt gesponsord door de supportersclub waardoor ook de ouders en overige supporters deze mooie dag met het team kunnen meebeleven. Supportersclub, bedankt!
 
De meiden gaan het in de poulefase opnemen tegen teams van Oranje Wit (uit Dordrecht), Burgum/Noordbergum en Graaf Willem Vac (Wassenaar). In de middag zullen de finalewedstrijden plaatsvinden en heel SJC hoopt natuurlijk op mooie resultaten van de Noordwijkse talenten! 
 
Meiden en trainers, succes!