Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Op weg naar het 100 jarige jubileum

Dit jaar gaan we op 26 september het 100 jarige bestaan beleven van SJC. 
In verband met de bouwactiviteiten kunnen we de 100-ste verjaardag van onze vereniging nog niet grootst vieren. Rond de jubileum datum zullen er een aantal festiviteiten plaatsvinden om het jubileum te vieren. In 2021, zoals het er nu uitziet en de nieuwbouw is gerealiseerd, wil de jubileum cie een tal van zaken gaan organiseren. Met de opening van de nieuwbouw zullen er tevens een aantal leuke en mooie jubileum activiteiten zijn. Daar houden wij u van op de hoogte.
Zo sluiten we het jubileumjaar 2020/2021 op gepaste wijze af.
 
Via de SJC site blijven wij jullie informeren.