Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Oplevering nieuwbouw SJC vertraagd

Oplevering nieuwbouw SJC vertraagd.
 
Helaas heeft de bouwcommissie van SJC van de gemeente moeten vernemen dat de oplevering van de nieuwbouw vertraagd is. Bijgevoegde brief heeft SJC vandaag ontvangen van de gemeente Noordwijk. Het probleem waar naar wordt verwezen heeft te maken met de constructie van dit complexe bouwproject. Zoals in de brief van de gemeente is te lezen wordt volgende week duidelijk wat de oplossing is om het ontstane probleem adequaat op te lossen. Wat de consequenties zijn voor de oplevering van de nieuwbouw, het nieuwe hoofdveld en het pupillenveld wordt rond 23 april duidelijk.
 
Wel is duidelijk dat de geplande opening eind september helaas niet meer door kan gaan.
 
Dit bericht is voor alle leden, supporters en sponsors van SJC een enorme teleurstelling. Een teleurstelling, die ook bij de leden van de Bouwcommissie en de inmiddels ingelichte bestuursleden overheerst.
Zodra er meer bekend is, zullen we dat op de site van SJC melden.
 
Bouwcommissie SJC

Klik hier voor de ontvangen brief van de gemeente Noordwijk