Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Oproep vrijwilligers evenementencommissie jeugd

Beste ouders/verzorgers,
Elk jaar verzorgt sjc voor de jeugd allerlei leuke evenementen. Om dit te organiseren hebben wij altijd wat extra handen nodig. Nu coördineer ik zelf al jaren de afsluitende weekendjes weg en de uitjes voor alle jeugd.

We zijn nu op een punt dat we een commissie willen samenstellen van een aantal ouders die alle evenementen kunnen coördineren. Lijkt het u leuk om te helpen bij deze evenementen, of wilt u toch nog wat meer informatie, dan kunt u mij altijd bellen, appen of mailen.

Aan welke evenementen moet je dan denken, Sinterklaas, familiedag, snurkfestijn, weekend weg, waterskiën, paintballen en ga zo maar door. Het zou mooi zijn als voor iedere lichting een of meerdere ouders zich aanmelden. Dan zou iedereen per jaar 1 evenement kunnen coördineren, met hulp uiteraard van andere ouders van dezelfde lichting.  Ik hoop op een grote respons.

Met sportieve groet,
Carola Vogelaar 
0620821036
jeugdactiviteiten@vvsjc.nl