Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Opzeggen lidmaatschap / ledenmutaties

Leden die hun lidmaatschap van SJC willen beëindigen. Moeten dit doen voor 15 juni. Dit kan door het bijgevoegde wijzigingsformulier te versturen naar ledenadministratie@vvsjc.nl. Ook andere mutaties, zoals adreswijzigingen of wijziging van email of telefoonnummer kunnen via dit formulier gemaild worden aan de ledenadministratie.
Bij opzeggingen stuurt SJC een bevestiging
Op basis van het ledenbestand van 15 juni 2020 worden de contributierekeningen voor het nieuwe seizoen verzonden. Indien u zich niet tijdig heeft afgemeld houdt SJC zich het recht voor om (een deel) van het contributiebedrag voor het seizoen 2020-2021 in rekening te brengen

klik hier voor het wijzigingsformulier.