Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Oude foto’s en oude shirts op te halen.

In de ruimtes in het oude complex hingen op verschillende plaatsen oude sponsorfoto’s, lijsten met SJC-shirts en andere lijsten met foto’s.

In de nieuwbouw is er voor gekozen om oude foto’s van SJC te presenteren in de beide spreekkamers en op de schuifwand tussen sponsorhome en bestuurskamer. De oude lijsten waren de afgelopen jaren opgeslagen bij Van der Voet Keukens. In het bijgevoegde document staat een overzicht van de verschillende lijsten. Deze lijsten worden weggegooid. Maar als verhuiscommissie willen we de leden de gelegenheid geven om deze lijsten op te halen.

Dat kan tot woensdag 18 januari bij Ton Janson (06-25047950) van de verhuiscommissie.

Klik hier voor een overzicht van de foto's.

Heb je interesse in één van de lijsten neem dan met Ton contact op. Wie het eerst komt wie het eerst maalt.
 
Verhuiscommissie SJC