Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Oude tribune wordt in januari gesloopt

Onderdeel van het project sportpark Lageweg is de sloop van de oude tribune van SJC. Vorig jaar juni  is er in de ALV afgesproken dat er onderzocht zou worden of het behouden van deze tribune mogelijk is.

Op de ledenvergadering van 29 november hebben de leden, na een lange discussie, besloten dat deze tribune wordt gesloopt. De sloop gaat, zo de planning er nu uit ziet, in de week van 9 januari gebeuren. Dit gaat, in opdracht van de gemeente Noordwijk, gebeuren door de Gebr. V.d. Putten.

Het bestuur heeft de buren, dierenasiel en rederij v.d. Hulst, over de sloop geïnformeerd.
 
Bouwcommissie en bestuur SJC