Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Overeenkomst met de KNVB getekend voor de jeugdinterlands

Afgelopen vrijdag 2 september, voorafgaand aan de oefeninterland van de Oranjeleeuwinnen tegen Schotland, organiseerde de KNVB in Zwolle een kick-off voor de jeugdinterlands. Hiervoor waren de clubs uitgenodigd, die komend seizoen jeugdinterlands gaan organiseren. In totaal zijn er 12 clubs, waarover de interlands worden verdeeld. SJC is nu met het nieuwe complex ook één van de speellocaties. De tweejarige overeenkomst werd namens SJC ondertekend door Harry Dons, jeugdvoorzitter ad interim, en Marcel Pex, TC Jeugd.

De eerste wedstrijd is op woensdag 30 november 2022. Dan spelen de dames onder 17 van Oranje tegen Frankrijk. Afhankelijk van plaatsingen en lotingen in december 2022 zullen er in het voorjaar van 2023 meer interlands of zelfs een (kwalificatie)toernooi volgen.

Binnen SJC is een werkgroep, die de organisatie van deze interlands oppakt. Vanuit deze werkgroep zal er binnenkort een vraag naar vrijwilligers komen, die nodig zijn om van deze interlands een succes te maken.