Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

ontbrekende pasfoto op digitale spelerspas

Ontbrekende pasfoto op digitale spelerspas

De voetballers/sters vanaf de leeftijdscategorie Onder 13 hebben een digitale spelerspas. Deze spelerspas kan door de scheidsrechter gecontroleerd worden. Gebleken is dat er bij SJC 34 jeugdleden zijn die nog geen pasfoto geregistreerd. Belangrijk voor alle voetballers vanaf de leeftijdscategorie Onder 13 en ouder, is dat zij een correcte pasfoto in de app hebben. Tot en met 31 oktober kunnen leden zelf hun spelerspasfoto wijzigen via de Voetbal.nl-app of de KNVB Wedstrijdzaken-app. Een teammanager kan via de Wedstrijdzaken-app de foto’s van alle teamleden wijzigen. Tot 1 november kan ook de ledenadministrateur de foto’s wijzigen.
Bij spelers die al wel een pasfoto hebben geregistreerd is het de vraag of deze nog goed gelijkend is. Ook aan die leden wordt gevraagd om hun pasfoto te controleren en eventueel te vervangen. Als er geen  of geen juist pasfoto is geregistreerd kan dit betekenen dat spelers/speelsters niet kunnen spelen.
Iedereen krijgt hiervan via de ledenadministratie nog apart bericht. Kijk dan ook regelmatig naar je emails.

Ledenadministratie SJC