Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Presentatie Coen van der Meij

Leeftijd :                           24
Jeugdopleiding:               Vv Noordwijk
Clubs:                              Vv Noordwijk, VVSB, SJC
Positie:                             Linkerspits met vrije rol.
Favoriete voet:                Rechts/tweebenig.
Woonplaats:                    Leiden

Aan het begin van dit voetbalseizoen maakte Coen van der Meij  de overstap van een vriendenteam bij vv Noordwijk naar de selectie van SJC. Hij begon zijn voetbal loopbaan bij Noordwijk, speelde er wel in de selectie maar besloot later toch met vrienden te gaan spelen. Prestatief spelen bleef echter trekken en er volgde een jaartje VVSB waarna hij toch weer terugkeerde naar vv Noordwijk.
En nu dus SJC. Waar hij het inmiddels best naar zijn zin heeft. Coen: ’SJC is een mooie club en ik maak deel uit van een leuke groep. Bovendien bevalt de sfeer van gezelligheid in het clubhuis mij ook uitstekend.’
Over zijn persoonlijke kwaliteiten zegt hij wat aarzelend: ‘Ik wil graag dribbelen en daaruit een actie maken. Vanuit de creativiteit het spel verplaatsen.’
Coen van der Meij woont in Leiden en heeft recent zijn studie International Business afgerond. Hij stopt nu veel van zijn tijd in solliciteren. En daarnaast is hij taxichauffeur wat volgens hem vooral leuk is om te doen omdat hij vaak met heel verschillende passagiers te maken krijgt. Wel voornamelijk mensen die in de zakenwereld actief zijn. Op onze vraag naar een spannende anekdote moet hij het antwoord schuldig blijven. Coen: ‘Helaas, maar er gebeurt tot nu toe weinig spannends in mijn taxi.’
Op dit moment is hij nog maar net herstelt van een lastige knieblessure maar hij denkt toch snel weer volledig speelklaar te zullen zijn. Tijdens het trainingskamp in Spanje kreeg hij al gelegenheid wat wedstrijdritme op te doen en liet daarbij zien dat het conditioneel behoorlijk goed met hem gaat.
 
Coen van der Meij stamt zeker niet uit een echte voetbalfamilie maar Opa van der Plas is wel een echte voetballiefhebber en was ooit trouw Quick Boys-supporter. Zijn moeder Mariëlle werd recentelijk geëerd als lid van verdienste bij Vv Noordwijk. Zij is als sportvrouw, in navolging van Oma Tineke, vooral op de tennisbaan actief geweest. De vraag of hij als een trainingsbeest te boek staat beantwoord hij met een peinzende blik. Coen zelf zegt dat trainen voor hem vooral  tot doel heeft om optimaal fit te blijven. En naast de voetbaltrainingen is er dan ook regelmatig extra inspanning in de gym.
 
De foto maken is een dingetje want hij voelt zich het lekkerst in blauwe uittenue omdat de zwartwit gestreepte versie van SJC hem bepaald niet kan bekoren. Toch wil hij er wel heel graag veel wedstrijden in gaan spelen want zijn doel is natuurlijk om basisspeler te worden in het eerste elftal. Tijdens het trainingskamp poseerde hij daarom welwillend voor uw fotograaf maar mogelijk komt er later toch nog een plaatje van hem in zijn favoriete blauw.