Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Prijsuitreiking beste lotenverkopers


Afgelopen zondag was de prijsuitreiking van de beste lotenverkopers van SJC. Het was een spannende middag en de jeugd heeft geweldig zijn best gedaan waar we met zijn allen heel trots op mogen zijn.

Er zijn in totaal ruim 14000 verkocht!. De prijzen werden uitgereikt door Jeannet Wijnands van de loterijcommissie. De eerste prijs was voor de JO9-2  de tweede prijs voor de JO11-4 en de derde prijs voor de JO9-3.

Jalou Alkemade heeft zich helemaal geweldig ingezet en verkocht 111 boekjes!  Hiervoor kreeg zij een hele mooie beker. Alle kinderen werden verder voor hun inzet getrakteerd op een patatje met limonade van de vereniging.