Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

pupil van de week: Sophie van Egmond

Jawel we hebben voor aankomende zondag weer een nieuwe pupil van de week, namelijk Sophie van Egmond uit JO10-2.

Over Sophie:

Ik ben Sophie van Egmond, 9 jaar en ik zit sinds mijn 7e op voetbal bij SJC. Ik ben op voetbal gegaan, omdat ik het gevoel had dat ik het heel erg leuk zou vinden vooral het samen spelen in een team. Ik ben enorm fanatiek en probeer altijd mijn best te doen.
Dit seizoen speel ik in de JO10-2, vooral als verdediger maar aanvallen en scoren vindt ik ook leuk. Ik ben blij met de trainers en coaches Perry en Piet-Jan, zij leren mij veel! Ik waardeer mijn nieuwe team heel erg en de kinderen die in mijn team zitten zijn ook heel lief voor mij.
Mijn broer Julian zit ook op voetbal en ik hoop dat ik net als mijn moeder Marianne ook later bij Vrouwen 1 mag spelen.
Ik vind het heel gaaf dat ik pupil van de week mag zijn op deze bijzondere dag voor het vrouwenvoetbal bij SJC. Ik hoop dat SJC vandaag wint!
Heel veel plezier aankomende zondag met de wedstrijd SJC - Westlandia en we zien jullie natuurlijk graag als toeschouwers langs de lijn!