Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC -selectie op trainingskamp in Torremolinos dag 3

Bij SJC 2 staat kampioen worden centraal De derde dag van het trainingskamp in het zonnige Spanje was de dag van de serieuze oefenwedstrijden. Het reserveteam van trainer Arjan van der Linden en teammanager Sjaak Roos kwam uit tegen PVCV uit Vleuten. Het kunstgrasveld in Benalmadena lag er uitnodigend bij in de stralende zon en een temperatuur van 20 graden. Joep Kokkelkoren liet de meegereisde aanhang juichen nadat Xavi hem op maat bediende: 1-0. SJC was dominanter dan de mannen uit Vleuten maar helaas werd het net voor de rust toch nog 1-1. In de verdediging speelde Timo Verweij zijn allerlaatste wedstrijd in het shirt van SJC en die moest toezien hoe PVCV heel sneaky ook nog de volle winst binnen sleepte. Bij de spelersgroep werd al vol enthousiasme gesproken over de hervatting van de competitie. En de diverse spelers maakten duidelijk dat SJC 2 dit seizoen met de kampioensschaal op de foto wil. Volgens de kenner een serieuze mogelijkheid omdat de groep niet alleen de kwaliteiten er voor bezit maar er ook echt voor wil gaan.
De wedstrijd van het eerste tegen Voorschoten ‘79 gaf te zien dat bij SJC de trainingen nuttig waren geweest. In basis werd goed gespeeld met verrassende aanvallende acties en slimme passes. De fraaie 1-0 via uiteindelijk Mark Turk was er een schoolvoorbeeld van. Een onterecht afgekeurd doelpunt zorgde nog even voor opwinding maar belangrijk was dat niet. Trainer IJzendoorn benutte al zijn spelers en hij moest accepteren dat Voorschoten toch nog op gelijke hoogte kwam. Maar na afloop toonde de trainer zich tevreden, stelde vast dat er in de drie oefenwedstrijden niet was verloren en dat zijn team toch weer stappen heeft gemaakt. Zodat de competitiewedstrijd tegen Alphense Boys met vertrouwen tegemoet kan worden gezien. Na de terugreis werd in Carihuela ontspanning gevonden en daarbij bleek gezelligheid naast heel lekker eten centraal te staan. Maandag is de dag van de ontspanning waarbij een padeltoernooi en een golfuitje nog gaan zorgen voor sportieve onderlinge strijd.Terwijl de staf zich al opmaakt om de terugreis naar Noordwijk weer soepel te laten verlopen