Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC 100 jaar Glossy: Strijd, Passie, Vriendschap.

Naast de jubileumwedstrijd op zaterdag 26 september wordt op deze dag, ook de Glossy ter ere van het 100-jarig bestaan gelanceerd. De afgelopen maanden is er door het redactieteam keihard gewerkt om hier een echt bewaarnummer van te maken. In de Glossy aandacht voor o.a. onze vrijwilligers, oud-voorzitters, vrouwenvoetbal, nieuwbouw, het bestuur, selectie, onze buren, echte SJC voetbal families en natuurlijk een stukje historie. De Glossy is mede mogelijk gemaakt door de adverteerders, allemaal herkenbaar als onze clubgebonden sponsoren. Op zaterdag 26 september, begin van de middag, zijn er een aantal magazines beschikbaar in de tent. De zaterdag daarna wordt de Glossy huis-aan-huis verspreid in heel Noordwijk.