Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021

Op maandag 24 mei, Tweede Pinksterdag, organiseert de SJC Jeugdopleiding met het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021 een uniek intern 4-tegen-4 toernooi. 

Het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021 is voor alle SJC spelers en speelsters t/m de O19 én jongens en meisjes die nog geen lid zijn, overwegen om ook binnen de SJC Jeugdopleiding te willen gaan voetballen of gewoon een keer lekker willen mee voetballen. 
 
Het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021 draait vooral om plezier en saamhorigheid waarbij alle deelnemers bij voorbaat winnaars zijn. De teams worden evenwichtig ingedeeld door de Hoofdtrainers van de SJC Jeugdopleiding. 
 
De JO7, JO8, JO9, JO10, JO11, JO12 en JO13 spelen van 9.30u tot 11.00-11.30u (aanwezig 9.00u). Om 11.30u prijsuitreiking op de tribune. 
 
De MO11, MO13, JO14, JO15, MO15, JO17, MO17, JO19 en MO19 spelen van 12.30u tot 14.00-14.30u (aanwezig 12.00u). Om 14.15u prijsuitreiking op de tribune. 
 
Aanmelden is voor iedereen verplicht en kan t/m maandag 17 mei via bijgaand digitaal aanmeldformulier.
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLScdDg-iHZ_RzD2Y9KnS7dLKFUNvbRtZobCB1md8Z6H1wv_lEw/viewform
 
Algemene info
Onze trainers, begeleiders én vrijwilligers staan deze dag klaar om de deelnemers te verwelkomen. Binnen de huidige coronamaatregelen zijn ouders helaas nog steeds niet welkom op het sportpark. Tijdens het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021 maakt de SJC huisfotograaf weer foto’s en/of video’s die wij plaatsen op Facebook/Instagram of op onze website. Wilt u liever niet dat wij uw kind plaatsen op onze pagina? Dan vernemen wij het graag. Bent u geïnteresseerd in de Facebookpagina van de SJC Jeugdopleiding, ‘like’ ons en blijf op de hoogte van leuke nieuwtjes, weetjes en de vele activiteiten die de SJC Jeugdopleiding organiseert! 
 
De deelnemers komen omgekleed naar SJC en nemen zelf een bidon met drinken mee.