Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021


Op maandag 24 mei, 2e Pinksterdag, organiseerde de SJC Jeugdopleiding een alternatief voor de SJC jeugdspelers en -speelsters met het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021. Een intern 4-tegen-4 toernooi.

Het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021 draait vooral om plezier en saamhorigheid waarbij alle deelnemers bij voorbaat winnaars zijn. 

Natuurlijk was er voor iedere deelnemer een aandenken. Uithanden van voorzitter Herman Meijvogel en Kees de Haas Jr., zoon van de grondlegger van het 4-tegen-4 voetbal, ontvingen alle kinderen een medaille en de winnende teams ook een trophy. 

Met ruim 250 deelnemers kijkt de SJC Jeugdopleiding terug op (opnieuw) een zeer geslaagde voetbalactiviteit voor de jeugd.

De SJC Jeugdopleiding is dan ook super trots op alle spelers en speelsters, trainers, begeleiders, Corona-coördinatoren en andere vrijwilligers die het SJC Broekhuyzen Pinkstertoernooi 2021 én alle andere voetbalactiviteiten vanuit SJC samen keer op keer tot een groot succes maken.

(foto's SJC huisfotograaf Johanna Oskam)