Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC JO15-1 kampioen!!

Zaterdagmiddag kon de JO15-1 kampioen worden, maar dan moest concurrent Ter Leede wel verliezen van Foreholte. Om die reden zijn de trainer en enkele spelers  's morgens eerst naar Ter Leede - Foreholte gaan kijken en dat was niet voor niets. Foreholte wist namelijk met 3-2 te winnen en dus had de JO15-1 het 's middags in eigen hand. Zij moesten tegen het laag geklasseerde VVC. 

De eerste helft had SJC behoorlijk wind tegen maar wisten toch met 1-0 voor te komen maar kort daarna maakte VVC gelijk. De tweede helft had SJC de wind in de rug, werd er beter gecombineerd en werd de klus geklaard. Het werd uiteindelijk 4-1, mede door een prachtige vrije trap in de kruising. Na het laatste fluitsignaal was het kampioenschap binnen en werd een frisse duik in het Schie genomen en werd het feest daarna verder gevierd.