Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC JO18 -1 kampioen.

Wat hebben we toch een fijne groep gasten. Niet alleen de Jo18-1, maar de saamhorigheid met de JO19-1 en JO19-2 heeft ervoor gezorgd dat we kampioen zijn geworden, want ooooh… wat hebben we vaak een beroep moeten doen op spelers van de 19-1. De bereidwilligheid om bij elkaars teams in te vallen is groot. As we speak, doen er nu speler van ons team in de stromende regen mee bij de 19-2. Dit verdient een flink compliment. Daarbij heeft de staf van de JO18/JO19 onder leiding van Alexander het ook samen erg gezellig gehad. Met regelmaat hebben we na afloop in onze kantine de wedstrijddag afgesloten met een lekker glaasje. Dank daarvoor jongens. Ook grote dank naar onze vaste chauffeurs die ons de uithoeken van West 2 hebben laten zien.  Denk hierbij aan Geervliet, Spijkenisse en WDS. Soms zaten we een uur in de auto, of langer als je weer eens eigenwijs was he, Wichard. Bij Spijkenisse is SJC JO18-1 kampioen geworden. Wat een prestatie mannen. Onwijs goed. Nu nog een laatste thuiswedstrijd en dan genieten van de zomerstop.  Namens de hele staf van harte met het kampioenschap in de eerste klasse. Hopelijk zal dit lang in jullie geheugen gegrift staan.