Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC Leeuwinnen Koningsdag Toernooi groot succes

Dit jaar opnieuw geen Koningsfeest, rommelmarkt of Grentpop in Noordwijk, maar wél het SJC Leeuwinnen Koningsdag Toernooi met bijna 100 enthousiaste meisjes en meiden! 
De SJC Jeugdopleiding organiseert wekelijks voetbalactiviteiten voor de jeugd en speciaal voor Koningsdag stond het SJC Leeuwinnen Koningsdag Toernooi gepland voor meisjes en meiden van 8 t/m 14 jaar. 
Vanaf 9 uur kleurde het sportpark aan de Lageweg oranje door de passend geklede voetbalsters en de in oranje uitgedoste trainers en begeleiders voor een leuk en fanatiek toernooi in diverse leeftijdscategorieën. 

Natuurlijk was er oranje limonade en ook oranje ijs voor de deelneemsters aan het zonovergoten toernooi. De SJC Jeugdopleiding bedankt alle deelneemsters en vele trainers, begeleiders én vrijwilligers voor de supergave voetbalochtend.  
Op naar het volgende toernooi waarbij SJC hopelijk ook weer heel veel nieuwe leden mag verwelkomen!
 
Raymond Salman

Hoofdtrainer JO9
Jeugdcommissie oefenwedstrijden en toernooien