Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC met 4 jeugdteams naar het NK

Nadat de JO9-1 zich al wist te plaatsen voor de grote finale van de Randstad Cup 2020-2021 in het stadion van FC Volendam en ook de JO8-1, JO11-1 en JO11-3 een zeer verdienstelijk toernooi speelden, komt er nu nog een extra gelegenheid om met de SJC Jeugdopleiding een visitekaartje af te geven. 
 
Met 4 jeugdteams, de JO8-1, JO9-1, JO11-1 en JO11-3, mag vv SJC gaan strijden om het Nederlands Kampioenschap.
 
De JO11-1 en JO11-3 wisten zich via de Districtskampioenschappen al te plaatsen en de JO8-1 en JO9-1 gaan direct naar het NK als gevolg het besluit de nog komende Districtskampioenschappen te schrappen i.v.m. het coronavirus. 
 
Een voetbaldroom ligt nu binnen handbereik van onze jeugdvoetballers: Nederlands Kampioen worden!