Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC MO20-1 kampioen

De meiden van SJC MO20-1 zijn met grote overmacht kampioen geworden.

Op zaterdag 7 oktober was een punt tegen Graaf Willem II VAC voldoende om het kampioenschap binnen te slepen. De meiden wilden echter meer dan een gelijkspel en het allerliefste opnieuw dubbele cijfers op het scorebord. Dat is gelukt! Met maarliefst 9 verschillende doelpuntenmaaksters haalden de SJC-vedetten onder toeziend oog van heel veel meegereisde supporters met 0-11 verwoestend uit.

Met (heel veel) taart werd dit eerste kampioenschap gevierd. 

Gefeliciteerd toppers en succes in het vervolg van het seizoen.

(op de foto ontbreken Vika, Lise, Vicky en Fenne die er bij de kampioenswedstrijd helaas niet bij konden zijn)