Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC MONSKEY NATIONS LEAGUES 2021

Zaterdag 16 januari as. starten de SJC Jeugdopleiding MONSKEY NATIONS LEAGUES 2021 met iedere week een competitieronde. 

De spelers en speelsters uitkomend in de O8 t/m O19 (jonger dan 18 jaar) zullen wekelijks op zaterdag hun wedstrijden in deze nieuwe interne competitie, georganiseerd door de SJC Jeugdopleiding, spelen.
 
Alle informatie (teamindelingen, competitie-indelingen, wedstrijdprogramma's, uitslagen en standen) staat op de speciaal ingerichte website (https://sjcjeugdopleiding.nl/monskeyleague/).
 
De MONSKEY LEAGUES zijn 'coronaproof'. Alle onderlinge wedstrijden zullen dan ook achter gesloten deuren, dus zonder publiek, en met in achtneming van alle noodzakelijke en verplichte coronamaatregelen (kantine en kleedkamers blijven dicht en alle spelers en speelsters nemen een eigen drinkbidon mee) plaatsvinden. Betrokken vrijwilligers zullen in de rol van Corona-Coördinator bij de ingang erop toezien dat alleen de spelers, speelsters, trainers en begeleiders van spelende teams, alsmede scheidsrechters en interne scouting van SJC toegang tot het sportpark krijgen. 
 
Wij wensen de spelers en speelsters heel veel voetbalplezier in deze nieuwe interne competities.
 
Team Monskey Leagues namens de SJC Jeugdopleiding