Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC opnieuw thuisbasis voor interlandwedstrijd

SJC opnieuw thuisbasis voor interlandwedstrijd
 
Op woensdag 22 november speelt het vrouwen jeugdelftal Oranje O17 een oefeninterlandwedstrijd tegen Frankrijk.  Opnieuw is de accommodatie van SJC geselecteerd om als thuishaven te dienen voor deze jeugdinterland. De fraaie ligging, de uitstekende grasmat en de gastvrijheid aan de Lageweg zijn de KNVB namelijk zo goed bevallen dat ze die keuze vol overtuiging hebben gemaakt.
De huidige coach Sherida van Bruggen heeft voor dit oefenduel de volgende speelsters geselecteerd:
 
https://www.onsoranje.nl/nieuws/jeugd-vrouwen-onder-17/81134/sherida-van-bruggen-maakt-definitieve-selectie-onder-17-v-bekend
 
 
We gaan weer uit van een heerlijk avondje vrouwenvoetbal in een echte Oranjesfeer. Met veel, in het Oranje gestoken publiek, op de tribune en rond het veld. De toegang is gratis en de aanvangstijd is 18.30 uur