Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC start samenwerking met VriendenLoterij

SJC is een samenwerking aangegaan met de Vriendenloterij, dit betekent dat 40% van je inleg ten goede komt aan SJC! Als je al meespeelt (voor een andere club) en dit om wil zetten naar SJC dan kan dit uitsluitend telefonisch gewijzigd worden. Hiervoor moet je op werkdagen tussen 09:00 en 21:00 uur of op zaterdag tussen 9:30 en 16:00 uur bellen naar: 088-0201020.

Speel je nog niet mee, dan kan je je aanmelden via: https://mee-spelen.vriendenloterij.nl/landing

We zullen jullie regelmatig op de hoogte houden van de opbrengst!

Over de VriendenLoterij
De VriendenLoterij is een non-profit organisatie, opgericht om structureel geld in te zamelen voor goede doelen in Nederland. De VriendenLoterij steunt goede doelen, culturele instellingen én ruim 3.500 clubs, verenigingen en stichtingen in Nederland.