Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC TONEEL VOOR ELITERONDE ORANJE ONDER 17

Na de succesvolle organisatie van de oefeninterland van de SO17 afgelopen november mogen we nu een EK kwalificatietoernooi organiseren voor de spelers onder 17 jaar. Het Nederlands elftal speelt tussen 22 en 28 maart in eigen land in de Eliteronde voor het EK 2023. Nederland komt uit in Groep 3 en speelt tegen Denemarken, Noord-Ierland en Engeland. De wedstrijden worden gespeeld bij SJC en Quick Boys. In totaal komen in Europa acht groepen in actie in de Eliteronde. De winnaars van elke groep en de zeven beste runner-ups plaatsen zich voor het EK in Hongarije dat wordt gespeeld van 17 mei tot en met 2 juni.

Alle wedstrijden zijn gratis te bezoeken, wel even online een ticket bestellen via:

https://www.onsoranje.nl/info/79363/tickets-jeugdinterland

Wil je meerdere tickets ontvangen? Vul dan in hoeveel tickets je wilt ontvangen. Je krijgt elk ticket in een aparte mail toegezonden.

Wedstrijdprogramma:

Woensdag 22 maart 19.00 uur Nederland – Noord-Ierland

Zaterdag 25 maart 13.00 uur    Engeland – Noord–Ierland

Dinsdag 28 maart 19.00 uur     Noord-Ierland - Denemarken