Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC verlengt contract met Max de Haas

De samenstelling van de selectie voor het seizoen 2024/ 2025 krijgt steeds vastere vormen. 
Deze week was het Max de Haas die, tot grote tevredenheid van de TC en de technische staf, zijn contract verlengde zodat hij volgend jaar opnieuw de kleuren van SJC zal kunnen verdedigen.
 
Bestuurslid Kees Brouwer stelt tevreden vast dat de verdediger zich nog steeds aan het ontwikkelen is en meent: ‘Max is zowel technisch als fysiek in korte tijd  enorm gegroeid en zit naar onze mening zeker nog niet aan zijn plafond.’
En Brouwer wil ook nog kwijt: SJC lijkt toch een ideale springplank  voor talentvolle spelers om zich in de kijker te spelen bij de top van het amateurvoetbal. Men kijkt naar SJC en de mooiste accommodatie qua amateurvoetbalverenigingen van Nederland. Ook nog eens midden in het voetbalbolwerk van de Duin- en Bollenstreek.’
En hij vervolgt: ‘Trainer Marcel IJzendoorn blijkt inmiddels een hoofdtrainer die talent met de juiste mentaliteit volop kansen biedt om zich op divisieniveau te laten zien. Ik vind Max, die inmiddels een dragende speler is gebleken, daar het bewijs van.’
En de feiten geven hem gelijk. De linkspoot heeft met zijn robuuste ingrijpen, en zijn uitverdedigen zonder veel poespas, in ieder geval de harten van veel supporters veroverd. Zijn recente opvallende redding in de belangrijke wedstrijd tegen Hoogland stelde de 1-0 overwinning veilig en de luidruchtige waardering vanaf de tribune sprak boekdelen.
 
Natuurlijk vragen we ook Marcel IJzendoorn om commentaar. Hij reageert zoals verwacht ook zeer positief. Hij benadrukt nog eens dat Max een waardevolle teamspeler is gebleken die snel een plaats in de basis veroverde. En zich daarbij steeds heeft ingezet voor de groep, het team en de club. De trainer:’ De rek is er bij Max zeker nog niet uit. Zijn spel heeft soms nog wat schoonheidsfoutjes, maar door iedere week te spelen zullen die snel verdwijnen. Als speler kan hij zeker nog doorgroeien en zich verder ontwikkelen. We zien en horen hem al steeds meer coachen en in zijn balbehandeling zien we voldoende progressie.’
 
 Max zelf meent dat de ploeg een positieve ontwikkeling doormaakt waarbij hij ook zijn eigen bijdrage levert. Max: ‘Ik voel me steeds meer onderdeel van de groep en ik speel inmiddels met veel vertrouwen.’ Hij is er zelfs van overtuigd dat het allemaal nog iets beter kan en dat dit noodzakelijk is om ‘erin te blijven’. Hij kijkt vervolgens stiekem ook al uit naar volgend seizoen, waarin het met een bredere selectie het best een reëel doel is om in de top vijf een rol te gaan vervullen.