Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC volop in het nieuws!

SJC volop in het nieuws

Hieronder twee links:

https://www.bollenstreekomroep.nl/sjc-speelt-na-de-zomer-al-af-en-toe-op-zaterdag/

https://leidenamateurvoetbal.nl/2022/voetbalnieuws-leiden/hoofdklasseclubs-zondag-kunnen-in-2023-2024-stap-naar-zaterdag-maken/

Een korte toelichting van de voorzitter: " In de aanloop naar de 4e divisie, die zo de KNVB dat kan realiseren in 2023-2024, zouden de vier clubs het spelen op zaterdag willen proberen. Tegen elkaar. Maar... dan hebben we de steun van de KNVB nodig, al was het alleen maar het leveren van scheidsrechters. En daarnaast het zodanig indelen van de competitie, dat bijvoorbeeld Noordwijk en SJC niet in het zelfde weekend een thuiswedstrijd kennen. Op dit moment gebeurt het al, dat incidenteel een zondagclub op de zaterdag speelt, als ze daar onderling afspraken over kunnen maken. Het komt er dus op neer, dat de vier clubs die afspraak ook voor ogen hebben"