Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Sjc zaterdag 1 verliest laatste partij

Afgelopen zaterdag 14.30 op naar Hazerswoude met een team zonder liefst 6-8 basisspelers die vandaag andere verplichtingen hadden ivm een team genoot zijn vrijgezellen feest en wat Andere zelfs een trouwerij !
Ja het was bekend dat dit zou gebeuren deze dag ! En was het voor trainer Rob deze week weer puzzelen om met 13 man af te reizen naar Hazerswoude!
Tuurlijk stond er voor ons niks meer op het spel en waren we al veilig 2-3 weken! Maar voor Bernardus stond er wel wat te halen vanmiddag! Nl proberen met een hele hoge uitslag zich toch nog veilig te spelen voor de 4e klasse en niet af te dwalen naar die nieuwe 5e klasse ! Maar dan moest er gewonnen worden met maar liefst 11-0 van sjc !!
Wil je de rest van  dit verslag lezen klik dan hier