Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

SJC zaterdag 1 wint van Footbal Factory

Afgelopen zaterdag zonder publiek moest sjc zaterdag 1 zich gaan revancheren van de echt zeer slechte wedstrijd 2 weken geleden tegen de kickers 69. Wat ik ook schreef toen was het echt zwaar onder de maat wat sjc toen liet zien aan hun vaste supporters!
Maar ja die ondersteuning van supporters is er niet meer omdat dat vreselijke Corona weer op stak en de wedstrijden zonder publiek moesten gespeeld worden !!! Vreselijk voor de meeuw als vaste supporter om te horen maar ook voor de vele supporters die sjc zaterdag 1 een warm  hart toedragen ! 
Voor het vervolg van het verslag klik hier.