Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Speelster MO15-1 doet mee bij Feyenoord

De Eredivisie Vrouwen is dit seizoen verrijkt met een nieuwe deelnemer, namelijk Feyenoord. Het damesteam uit Rotterdam heeft een flitsende start gemaakt en bezet momenteel de tweede plaats in de competitie.

Feyenoord is constant op zoek naar nieuw talent om de damesafdeling verder uit te bouwen. Wat wij al lang wisten, namelijk dat er bij SJC genoeg talent rondloopt, is ook Feyenoord opgevallen. Soomer speelt tegenwoordig namelijk niet alleen in de MO15-1 van SJC, maar ook in het trainingsteam van de MO14 van Feyenoord!

Afgelopen woensdag speelde ze haar eerste wedstrijd. Superleuk natuurlijk enne: ze heeft ook nog gescoord tijdens de wedstrijd.
Geen woorden, maar daden. Ga zo door, Soomer!