Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Speldje erelid voor Jan Koster

Er stond nog één actiepunt op het lijstje van ex-voorzitter Herman Meijvogel. Op 29 november j.l. benoemde de ALV (Algemene Leden Vergadering) Jan Koster tot erelid vanwege de vele verdiensten van Jan voor SJC. Eén mankementje…. Jan kon op 29 november niet bij de ALV aanwezig zijn om het bijbehorende speldje opgespeld te krijgen. Dat moment deed zich voor tijdens de zevenklapper (7-1) tegen Rohda Raalte op 29 januari 2023. In de bestuurskamer en in het bijzijn van kinderen en kleinkinderen mocht Betsy het welverdiende speldje in het colbert van Jan mocht prikken.
Welverdiend..? Nou… Herman mocht 53 jaar vrijwilligerswerk voor zijn club SJC vermelden:
  • Op 24-jarige leeftijd werd hij jeugdleider;
  • En vlak daarna lid van het jeugdbestuur;
  • Waar hij meewerkte aan de oprichting van de Engeland Commissie; en de jeugdleden ofwel in Engeland bij Ossett gingen voetballen, dan wel het daaropvolgende jaar gastheer van deze ploeg waren;
  • Van 1981 tot 1991 was Jan lid van het bestuur, waar hij de portefeuilles
  • 2e secretaris; en
  • Contactman lagere senioren Invulde.

Rond 1997 volgde Jan in de Supportersvereniging Leen van der Put in die functie op; en werd in datzelfde jaar de Club van 100 opgericht, waar Jan sinds die tijd nog altijd bestuurslid van is 

Jan kon dit niet zonder de hulp van Besty, die overigens ook nog eens zorgde voor een fantastisch kunstwerk van de oude accommodatie, wat hangt te pronken in de Commissiekamer. Bleef de vraag of Jan ook actief de voetbalsport beoefend heeft….oftewel of hij ooit voetbalschoenen gebruikt heeft. Waarop Jan antwoordde dat hij die alleen gedragen had als jeugdleider.