Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Stage bij de keepersschool van Ajax

Jente Salman speelt bij SJC in de JO10-1. Naast voetballen staat Jente ook graag op het doel. Hier krijgt zij wekelijks keeperstraining voor aangeboden bij SJC, zodat zij zichzelf nog beter kan ontwikkelen als keepster. 

Dat Jente goed kan keepen is dan ook zeker niet onopgemerkt gebleven want zij is uitgenodigd voor een 2-tal stagetrainingen bij de keepersschool van de “Ajax Talentenacademie”, een opleiding die zeer goed aangeschreven staat in Nederland en ver daarbuiten.

Jente, gefeliciteerd met deze mooie uitnodiging. We wensen je veel plezier en succes en we blijven je volgen. 

 

Met sportieve groet,

TC Jeugd 

S.J.C.