Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Start aanleg Grassmaster veld

Samen met de gemeente Noordwijk heeft SJC er voor gekozen dat het nieuwe hoofdveld een zgn. Grassmasterveld gaat worden. Dit is een grasveld versterkt met kunststofvezels. Vanaf 28 juni wordt bij SJC gestart met de aanleg van het Grassmasterveld. Het aanbrengen van de kunststofvezels gebeurt met een speciale machine. Omdat er wereldwijd een beperkt aantal machines zijn die de kunststofvezels kunnen aanbrengen, wordt de machine intensief gebruikt. Het is de bedoeling dat de machine dagelijks, vanaf 7.00 ’s ochtends tot 2.00 ’s nachts aan het werk is.
Bijgevoegd de brief aan de omwonenden van het SJC terrein, waarin e.e.a. door de gemeente Noordwijk wordt toegelicht.
 
Een indruk van deze speciale machine is te zien op volgende filmpje. Klik hier voor het filmpje.