Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

De Lange Sport steekt techniektrainers in het nieuw

De Lange Sport steekt de techniektrainers van de SJC Techniekschool is het nieuw
 
Iedere vrijdag organiseert de SJC Techniekschool, onderdeel van de SJC Jeugdopleiding, techniektraining voor de onderbouw. De Lange Sport heeft de techniektrainers Richard, Max, Nijs, Luuk, Mart en Raymond nu in het nieuw gestoken! 
 
Techniek is de basis van voetbal. Tijdens de extra trainingen op vrijdag komt er daarom onder andere veel techniek aan bod maar natuurlijk ook passen, trappen, coachen en afronden. De trainingen zijn gratis, terwijl bij andere verenigingen vaak extra betaald moet worden voor techniektraining, en geven de spelers en speelsters ook direct de ervaring van drie keer per week trainen.

 
Bij de kinderen die de techniektraining volgen zien wij de motoriek en coördinatie (met en zonder bal) verbeteren. Spelers en speelsters worden beter in de kleine ruimte met bal en de controle over de bal wordt véél beter. 
 
Bovendien heeft de techniektraining een sociaal aspect omdat diverse lichtingen, spelers en speelsters uit selectie én breedteteams samen trainen.