Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Update Nieuwbouw

Inmiddels maken we alweer een week of twee, met veel plezier, gebruik van veld 1. Maar helaas loopt het hele project iets achter op de planning. De stijgende bouwprijzen van de laatste tijd hebben uiteraard ook invloed op de nieuwbouw van ons sportpark. Waardoor het  bepalen van het definitief ontwerp wat meer tijd heeft gevergd. De verwachting is nu dat het definitief ontwerp medio oktober 2018 door de raad vastgesteld wordt. De raad wordt dan tevens gevraagd in te stemmen met de voorbereiding van de aanbesteding van de nieuwbouw, zodat er een bouwbedrijf geselecteerd kan worden. 
De sloop van de kantine en sporthal staan nu gepland voor februari 2019. Wat betekent dat we de 61-ste Konijnenveiling gewoon in de sporthal kunnen houden.
 
Voordat er met de sloop begonnen wordt zal de tijdelijke huisvesting geplaatst zijn en in maart 2019 wordt dan gestart met de nieuwbouw.
 

Voor alle mededelingen met betrekking tot de Nieuwbouw klik je op het kopje “Nieuwbouw” in de zwarte balk