Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

Van den Oever en Van Leeuwen volgend seizoen actief bij SJC

Zondagmiddag, direct na de gewonnen wedstrijd tegen Hoogland, kwam bestuurslid technische zaken Kees Brouwer breed lachend met de mededeling dat SJC zich voor volgend seizoen verzekerd heeft van een zeer ervaren aanvulling op de SJC-selectie.

Tijdens de wedstrijd hadden we hem op de tribune al gespot met deze aanwinsten, Dirk Jan van den Oever en Roy van Leeuwen. En zij zagen tot hun genoegen een goed opererend SJC dus met 1-0 winnen.

Beide spelers verlaten hun huidige club FC Rijnvogels omdat het huidige 3 keer in de week verplicht trainen een te zware druk op hun jonge gezinsleven legt.

Na afloop van de wedstrijd tegen Hoogland waren de beide aanwinsten best bereid tot het maken van een foto en een kort gesprek in het SJC-clubhuis. Beiden wilden daarbij benadrukken dat ze hun carrières zeer gemotiveerd op niveau willen voortzetten en op jacht willen naar sportieve successen met SJC. Later volgt er zeker nog een uitgebreide presentatie van beide aanwinsten op deze SJC-website.