Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag SJC zat 1 - DSK

Sjc zaterdag walst 2e helft over DSK Haarlem heen.
Afgelopen zaterdag speelde sjc zaterdag een vriendschappelijke wedstrijd tegen ook 4 E klasser DSK uit Haarlem.
Rond half 3 ging de meeuw met auto richting stadion de lage weg om in erbarmelijke omstandigheden wind en regen de wedstrijd te bekijken. Het leek wel nacht op de Lageweg en de lampen werden al ontstoken. Hopelijk  kon de wedstrijd wat meer boeien dan dit verschrikkelijke weer. Sjc zaterdag begon goed en er was al gauw te zien dat we in deze wedstrijd konden gaan scoren. We waren echt de ploeg die heerste op het veld. Maar opnieuw mannen. Wat een dotten van kansen werden er opnieuw niet benut. Blijft toch een probleem voor ons.

Lees verder door hier te klikken.