Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag trainingskamp 2023 dag 3

Na een geweldige zaterdagavond (lees vorige verslag) was het nu de beurt aan het 2de team om te laten zien wat zij nog in hun mars hebben. Wederom met de gehele groep werd er afgereisd naar het veld in de bergen, na 30 minuten werd er direct een fanatieke warming-up op de mat gelegd. De mannen van Grevinga werden voor deze gelegenheid aangevuld met spelers van de 0-19, die inbreng was zeker niet onverdienstelijk. De wedstrijd, je zag dat de vermoeidheid in de beentjes was geslopen, het wilde niet gaan zoals het zou moeten, maar de inzet en strijd was zoals we van SJC kennen erg hoog, wat dus een hoop goed maakte. Net voor rust scoorde MVV ‘27 de 1-0 en deze werd na de pauze nog vergroot tot 3-0. Wel willen we graag 1 hoogtepunt benoemen het invallen van Justin Vink, helaas wel te laat waardoor ook hij de mannen van Grevinga niet meer het gewenste resultaat kon geven.
 
Na de wedstrijd werd er weer afgereisd naar het hotel waar iedereen de vrijheid had om te genieten van de Spaanse zon, tapas en vele andere mooie dingen die Benidorm te bieden heeft! Het bleef nog lang onrustig, maar wederom was er een groot en mooi groepsgevoel voelbaar. Wordt vervolgd……