Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag trainingskamp dag 3

De SJC-selectie  heeft in Benidorm de naam van de club op een positieve manier uitgedragen. Met mooie uitslagen bij de oefenwedstrijden en vrijdagavond vooral ook in de contacten met de lokale bevolking. Met niet alleen een speciale rol voor Justin maar, haha,  ook een hoofdrol voor grensrechter Kees en zijn zwager Arjan. Na de gezamenlijke maaltijd was er namelijk ook tijd  voor ontspanning. Terwijl we hier in het hotel nauwlettend in de gaten hielden wie er tevreden lachend terug kwam na een gesprek met Fred en Arjan van de TC, hield de Guardia Civil goed in de gaten of de corona-regels door ons niet werden overtreden. En ook in Benidorm bleek de horeca soms streng te controleren op QR-code.  Maar het bleef allemaal  positief en tot slot werd nog even gezamenlijk een drankje genuttigd en aan samenzang gedaan. Wat over het algemeen best wel werd gewaardeerd. Hoewel 's ochtends bij het gezamenlijke ontbijt er hier en daar bij
uitbundige zangers wat hees stemgeluid hoorbaar was. Coach Marcel IJzendoorn zag zaterdag in alle vroegte al een aantal van zijn spelers een duik in het ijskoude water van  de SWIMMINGPOOL nemen. Dit als aanloopje voor een bezoek aan Boulevard en strand. Waar voetvolley werd gespeeld. Soms fanatiek soms ook wat minder. In de namiddag ging het gezelschap richting de prachtige sportaccommodatie van de Internationale School Daar leefde men zich volledig uit met tennis en padel. IJzendoorn : 'Een trainingskamp vraagt in onze opinie om meer activiteiten dan alleen voetbal. En daarom ook tennis en padel.'  Zelf liet hij zich ook gelden en bleek het racket niet onverdienstelijk te hanteren. De vrijdagavond werd door iedereen op zijn eigen manier ingevuld. Een aantal Feijenoordsupporters die de wedstrijd van hun favorieten  wilde volgen gaven genereus gevolg aan het dringende verzoek om hiermee het groepsproces niet te verstoren. En dus werd ook van het diner met de hele groep gezamenlijk genoten. Hierna ging eenieder zijn eigen weg. De uitslag bij het duel  tussen Rotterdam en Arnhem was niet van invloed op de stemming in het café Moby Dick. Daar bleef het toch nog lang gezellig.