Een ambitieuze vereniging die verenigt!

Nieuwsbrief

Weet wat er speelt bij jouw vereniging. Meld je aan voor de wekelijkse nieuwsbrief.


Typ bovenstaande code over.

verslag trainingskamp dag 4

Opnieuw een heerlijke zonnige dag in Benidorm. Begonnen met het gezamenlijke ontbijt gevolgd door een wandeling  door het toeristisch centrum. Met keeperstrainer Richard Harteveld als gids. Niet iedereen volbracht de volledige route en een aantalvonden in de goed betaalbare taxi's een alternatief. Na de gezamenlijke lunch werden de koffers gepakt, de noodzakelijke tests gedaan en waren we klaar voor de terugreis naar Schiphol. Maar niet voordat we, nieuwsgierig als altijd, met de heren van de TC overleg hadden over de gesprekken met de diverse spelers. Goed nieuws, dat bleek al snel. Want de besprekingen leverde voor de 1e selectie opvallend goed resultaat op. Verdedigers Jelle van Went, Jordy Groot en zoals al eerder gemeld Timo Verweij zijn ook volgend seizoen  steunpilaren voor doelman Lex Hoogervorst, die ook een ja liet horen.  Tevens werd ook met Younes Seghrouchni en de andere middenvelders Mark Turk en Timo Ruigrok tot overeenstemming gekomen. En de aanvallers Tom Duindam, Wesley Haasnoot, Martijn van Trigt en Chris Hoogervorst reageerden deze week allemaal positief op de voorstellen die Arjan van Went en Fred Bergman namens SJC aan hen voorlegden. Enkele spelers zoals o.a. Nick Lim en Kevin Schelvis hebben nog wat extra bedenktijd gevraagd. Nu de basis is gelegd van de 1e selectie kan trainercoach Marcel IJzendoorn, ook hij verlengde zijn overeenkomst,  zich straks gaan richten op het  nieuwe seizoen. Daarbij is ook Richard Harteveld weer de keeperstrainer en blijft Marco Grevinga de coach voor SJC 2.  Nu volgt nog de fase van gesprekken met de andere spelers van de selecties. Maar vooralsnog komt er dus positief nieuws vanuit het trainingskamp in Benidorm.